Obrovský byt (160 m2) 7+1 se dvěma lodžiemi a dvěma sklepy, Praha 5 - Hlubočepy

Byt Voskovcova Barrandov

Chcete vědět, jak se staví sen? Snad mi tvůrci televizního pořadu o bytové architektuře prominou, že jsem si vypůjčil jejich název, ale v  tomto případě se to přímo nabízí. Zavítali jste na prezentaci bytu dvou bytových architektů, kteří se rozhodli spojit dva byty 3+1 a vytvořit z  nich jeden unikátní obří byt o rozloze 160 m2.

Zjistit více

 

Družstevní byt 3+1/L, Praha 5 - Hlubočepy

Byt V Remízku Barrandov

Byt před rekonstrukcí za solidní peníze. V dnešní době pořídit byt 3+1 s lodžií a sklepem, byť před rekonstrukcí, za cenu v součtu okolo 3,5 milionu je už docela vzácné, navíc v tomto případě nemusíte platit daň z nabytí nemovitých věcí.

Zjistit více

 

Krásný nový byt 4+kk se dvěma terasami a garážovým stáním

Byt Modrého Hloubětín

Představuji Vám nový byt 4+kk v nedávno postaveném projektu Zahrady nad Rokytkou II. Jedná se o velice prostorný jihozápadně orientovaný byt se dvěma terasami (28 a 15 m2) po celém obvodu bytu. 

Zjistit více

 

Prodej bytu 4+kk v osobním vlastnictví 182 m², Praha 5 - Hlubočepy

Byt Kováříkova Barrandov

Výjimečný třípodlažní byt s krásnými dalekými výhledy ze střešní terasy. Hledáte-li kombinaci bydlení v rodinném domě a pohodlí bytu v
plně vybavené části Prahy, věřím, že jste právě našli, co jste hledali.

Zjistit více

 

Prodej domu v osobním vlastnictví 250 m², Třebotov

Dům Třebotov

Rodinný dům se dvěma garážemi - jednou v domě a jednou samostatnou. Dům má tři podlaží - obytná část sestává z přízemí a podkroví. V přízemí je hala, předsíň, kuchyně, spíž, obývák, pracovna a ložnice, koupelna a WC. V podkroví je prostor připravený pro postavení dalšího bytu...

Zjistit více

 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište mi