17.01.2020

Daň z nemovitosti za 2019: Kompletní instrukce

Daň z nemovitých věcí, dříve „daň z nemovitosti“, je třeba přiznat (ne zaplatit) maximálně do 31. ledna 2020. Pokud se týká i vás, je právě teď nejvyšší čas jednat.

A proto vám přináším pár ...

04.11.2019

Jak PRODAT BYT rychle a výhodně: 4 tipy z realitní praxe

V minulém článku jsem se věnoval tipům na koupi bytu, tedy jak koupit byt, aby vás to vyšlo co možná nejlevněji. Článek sklidil až překvapivě velké množství kladných ohlasů (děkuji!). A proto přidávám i článek z druhé strany – ze strany prodávajících.

 

04.11.2019

Jak při koupi bytu ušetřit i půl milionu

Pokud sledujete vývoj cen bytů v Praze, čtete novinové a internetové články o rostoucích cenách, asi vás někdy jímá beznaděj, obzvláště pokud sami uvažujete o koupi bytu.

12.10.2019

Provize makléři: Co vše máte v ceně #1 – Výmaz zástavy

O nás realitních makléřích existuje jedna široce rozšířená mylná představa, která se týká našich provizí. Někteří lidé si myslí, že přijdeme, během dvou minut nafotíme byt, hodíme inzerát na internet, někdo se nám ozve a my za minimum práce shrábn...

11.10.2019

Kdo je můj ideální klient (možná vy?)

IDEÁLNÍ KLIENT JE, KDYŽ…
Považuji se za realistu a proto vím, že nikdo takový jako ideální klient neexistuje – stejně jako neexistuje ani ideální makléř.

Přesto ale existuje MŮJ ideální klient, stejně jako VÁŠ ideální realitní makléř.

11.10.2019

OSOBNÍ ZKUŠENOST: 5 důvodů, proč bydlet na Barrandově

Považuji se za barrandovského patriota. A jako realitní makléř mám, myslím, Prahu „v malíku“. Proto můžu zodpovědně tuto pražskou čtvrť pochválit.

Pokud máte 3 minuty na čtení, rád se s vámi o tu chválu podělím.

11.10.2019

Proč vám PLATBA PROVIZE zajistí FAJN NÁJEMNÍKY

Tento článek určený všem majitelům pronajímaných bytů má jediný cíl: Pomoci vám najít nájemce, s nimiž nebudou problémy – lidsky ani finančně. A přestože to tak na první pohled nevypadá, úzce to souvisí s tím, kdo platí provizi realitní kanceláři....

11.10.2019

Jak najít spolehlivého nájemce v 6 krocích

Pronajímáte-li byt nebo dům, obezřetnost při výběru nájemníka je pro vás klíčová – jen tak se vyhnete zbytečným problémům a najdete ideálního = spolehlivého nájemníka (zvlášť, když nový občanský zákoník zvýhodňuje právě nájemníky před pronajímateli).

05.09.2019

Jak jsem prodal dlouho neprodejný byt a zároveň pomohl kl...

Jednou jsem si po jedné prohlídce na Barandově zašel do restaurace a povídal se známými, které jsem tam potkal. Mezi řečí jsem se i zeptal, jestli nevědí o někom, kdo chce prodat byt tady někde v Kaskádách. No a světe div se: „Jasně, tady je jeden Američan, co pro...

04.09.2019

Jak jsem vyhrál nad pošramocenými rodinnými vztahy

Jedu takhle tábořit Škodou 100 na Oravu… Vlastně ne, byla to Octavia a nejel jsem na Oravu, ale do Jevan a nejel jsem tam tábořit, ale měl jsem tam prohlídku. No a po tomto pokusu o vtip mi najednou zazvonil telefon. Volala mi paní, která zareagovala na mou nabídk...

1 2

© 2019 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište mi