Popis nemovitosti

Pronájem krásného bytu 3+kk s terasou a s garážovým stáním ve Voskovcově ulici

KATASTRÁLNÍ ÚZEMÍ: HLUBOČEPY
STAVBA: CIHLOVÁ
STAV: VELMI DOBRÝ
VLASTNICTVÍ: OSOBNÍ
PLOCHA BYTU: 84 m2
TERASA: 46 m2
GARÁŽOVÉ STÁNÍ: ANO - 15 m2
PODLAŽÍ: 5.NP
NÁJEMNÉ A ZÁLOHY: 24.000 Kč + 4.000 Kč + elektřina (cca 1.000 Kč)
KAUCE 28.000 Kč
 

Dovoluji si Vám představit byt 3+kk v obytném komplexu Kaskády I - v domě, který dal jméno novostavbám Kaskády na Barrandově. Byt disponuje velkou terasou 46 m2, kde můžete Vašim dětem dopřát prostor ke hraní si venku, ikdyž se musíte zrovna starat o domácnost. Samotný byt nabídne prostorný obývací pokoj, kuchyňský kout, komoru, dvě ložnice, koupelnu a WC s bidetovou sprškou a uymvadlem.

Součástí pronájmu je i garážové stání, přičemž od vyhrazeného místa je to pár kroků k výtahu, který Vás vyveze přímo k bytu.

Součástí domu jsou i dvě dětská hřiště, která jsou pouze pro obvyvatele domu (samozřejmě i pro kamarády dětí). Jinak o veřejná dětská hřiště na Barrandově není nouze.

Tím, že je Barrandov na kopci, je zde celkově čistý vzduch a široké pásy zeleně oddělující chodníky od silnice chrání děti před nebezpečími silničního provozu. Populární Aquapark je 300 metrů od domu. Blízkost Prokopského údolí na jedné straně a Chuchelského háje na druhé straně umožní Vaší rodině trávit příjemný čas v blízkosti Vašeho domova.

Dopravní spojení je bezproblémové - tramvají jste za 15 minut na Andělu, pokud máte potřebu být ve spojení spíše s Prahou 4 či červenou trasou metra, na Budějovické je autobus č. 170, který má stanici 50 metrů od domu, za 30 minut.

Neváhejte a domluvte si prohlídku ještě dnes. Bytem Vás provede makléř z Barrandova, který to zde zná a jakékoli Vaše dotazy Vám rád zodpoví.

© 2023 Martin Prokeš

Webdesign by Lewest.cz

Napište mi