KDO JSEMSvoji práci dělám tak, aby mne bavila a aby za mnou zůstával dobrý dojem a spokojení klienti. Věřím, že se mi toto moje motto daří naplňovat.

Jmenuji se Martin Prokeš, žijeme s manželkou Janou a s dětmi Toníkem a Kristiánkem v Praze na Barrandově, i proto je právě Barrandov mé hlavní působiště, kde lidem s nemovitostmi pomáhám. Za klienty však jezdím i po ostatních částech Prahy a Středočeského kraje.

V realitách se pohybuji od roku 2014. Za tuto dobu jsem pomohl 160 klientům s jejich bydlením. Svou práci beru jako poslání. Uvědomuji si, že prodej nemovitosti je většinou jen součástí určité životní situace, kterou klient právě řeší. I díky tomu jsem se stal v prvních dvou letech nejlepším makléřem kanceláře a v roce 2017 a 2018 jsem obsadil místo druhé.

Práce realitního makléře není jen o umění obchodovat. Během řešení realitních případů jsem měl možnost stát se smírčím soudcem, diplomatem, psychologem, ale i stěhovákem, dřevorubcem či údržbářem. 

Používám moderních nástrojů, jako jsou videoprohlídky, homestaging, profesionální focení nemovitostí nebo propagace na sociálních sítích. Nyní jsem rozšířil své prezentační služby o další skvělý nástroj, a tím jsou speciální stránky nemovitostí.

Ale to hlavní, co na této práci miluji, je vědomí toho, že pomáhám svým klientům řešit mnohdy nelehké situace a že jejich setkání se mnou mělo pro jejich život pozitivní důsledky. O tom svědčí i jejich ohlasy na mou práci, které si můžete přečíst na stránce Reference.

Má práce je mým koníčkem a klienti mými přáteli. Staňte se jimi i Vy.

Certifikace, ocenění

Podporuji

Nemovitosti, které jsem pomohl prodat, pronajmout nebo koupit

 

Napište mi

 

© 2019 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište mi