O MNĚ

Již pátým rokem pomáhám svým klientům s bydlením. Za tu dobu jsem pomohl 160 klientům v 90 případech vyřešit jejich životní situaci, v níž hrála podstatnou roli nemovitost. V prvních dvou letech jsem se stal jedničkou kanceláře, v letech 2017 a 2018 jsem byl druhým nejlepším makléřem kanceláře. Největším oceněním pro mne však je, když jsou s mými službami spokojeni mí klienti.

Svou práci beru jako poslání, neboť nejde jen o to prodat, ale řešit situaci komplexně. Často je prodej nemovitosti jen jedním z článků řetězu a tak se snažím mít na zřeteli všechny články řetězu a klientovi s nimi pomáhat.

Práce realitního makléře není jen o umění obchodovat. Během řešení svých realitních případů jsem měl možnost stát se smírčím soudcem, diplomatem, psychologem, ale i stěhovákem, dřevorubcem či údržbářem. 

Samozřejmě při své práci používám moderních nástrojů, jako jsou videoprohlídky, home staging, profesionální focení nemovitostí nebo propagace na sociálních sítích. Nyní jsem rozšířil své prezentační služby o další skvělý nástroj, a tím jsou speciální stránky nemovitostí.

S manželkou Janou a s dětmi Toníkem a Kristiánkem bydlíme v Praze na Barrandově a proto nejvíce pomáhám s nemovitostmi svým klientům právě na Barrandově.

Pokud však potřebujete pomoci se řešením Vašich realitních záležitostí i jinde v Praze nebo Středočeském kraji, jsem zde pro Vás. Má práce je mým koníčkem, mí klienti jsou mými přáteli. Staňte se jimi i Vy.

Nemovitosti, které jsem pomohl prodat, pronajmout nebo koupit

Realitní makléř Martin Prokeš

 

 

Certifikace, ocenění

Podporuji

 

Napište mi

 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište mi