Popis nemovitosti

Voskovcova ulice 1130/30, Praha 5 Hlubočepy

Dopřejte si bydlení v ulici, kde nejezdí žádná auta, kde zaparkujete ve své garáži, asi 30 kroků od výtahu, který Vás doveze až přímo k bytu. Dopřejte si posezení na balkoně s orientací na východ do vnitrobloku domu Kaskády II, posezení v kavárně, péči kosmetického salónu nebo výlety na kole do Prokopského údolí.

 

KATASTRÁLNÍ ÚZEMÍ: HLUBOČEPY
STAVBA: CIHLOVÁ
STAV: VELMI DOBRÝ
VLASTNICTVÍ: OSOBNÍ
PLOCHA BYTU: 45 m2
BALKON: 5 m2
GARÁŽ: 15 m2
PODLAŽÍ: 5.NP
CENA: 4 390 000,- KČ

 

Videoprohlídka

 
 

Popis

Obývací pokoj s kuchyňským koutem disponuje 25 m2 a ložnice 12 m2. Byt je možné prodat včetně vybavení, takže jej můžete, v případě koupě na investici, rovnou začít pronajímat.

V kuchyni jsou vestavěné spotřebiče - horkovzdušná a mikrovlnná trouba, sklokeramická deska, myčka a lednice s mrazákem. V předsíni a v ložnici jsou vestavěné skříně, v ložnici je pod dvojlůžkem úložný prostor.

V domě je 24 hodinová ostraha. Garáž je samostatná s dveřmi na dálkové ovládání. Vchod do domu i vjezd do garáží je na čip.

Celkové měsíční náklady včetně fondu oprav, garáže a ostrahy jsou 2.356 Kč, přičemž zálohy na vodu jsou momentálně na minimu. Při obvyklé spotřebě vody by zálohy mohly být o 500 až 700 Kč vyšší.

Barrandov je žádaná lokalita díky blízkosti Prokopského údolí a Chuchelského háje, dostupnost MHD - za 15 minut na Andělu, ruzyňské letiště za 15 minut autem. Na Barrandově je kompletní občanská vybavenost, jsou zde čtyři školky, asi 20 dětských hřišť, pěší zóny, různé obchody, poliklinika, dvě školy, aquapark a velké množství restaurací, obchodů a kaváren.

Přijďte se na byt podívat. Těším se na setkání s Vámi.

© 2023 Martin Prokeš

Webdesign by Lewest.cz

Napište mi