Popis nemovitosti

WASSERMANNOVA 930/24, PRAHA 5 HLUBOČEPY

KATASTRÁLNÍ ÚZEMÍ: HLUBOČEPY
STAVBA: PANELOVÁ
STAV: K REKONSTRUKCI
VLASTNICTVÍ: OSOBNÍ
PLOCHA BYTU: 70 m2
BALKON: 3 m2
SKLEP: 2 m2
CENA: 4 300 000,- KČ
 

Navštivte tento byt v zatepleném a hezky udržovaném panelovém domě ve 3. nadzemním podlaží (2. patře) ve Wassermannově ulici na Barrandově. Škola je hned za rohem, školky jsou v nejbližším okolí dvě a v rámci celého sídliště jich je asi pět. Do školy mohou děti chodit zadním východem přes park, takže cestou nemusí přecházet žádnou ulici. Před domem je možnost parkování na ulici, přičemž v ulici jsou dvě parkoviště pro dohromady 100 aut. S parkováním tedy zde, narozdíl od jiných částí Barrandova, opravdu není problém.

Samotný byt skýtá prostor pro Vaši tvořivost - je zřejmé, že byt čeká rekonstrukce, přičemž tento typ bytu nabízí elegantní řešení - např. zvětšení koupelny, kuchyňská linka do L, hluboké vestavěné skříně atd.

Tím, že je Barrandov na kopci, je zde celkově čistý vzduch a široké pásy zeleně oddělující chodníky od silnice chrání děti před nebezpečími silničního provozu. Populární Aquapark je 200 metrů od domu. Blízkost Prokopského údolí na jedné straně a Chuchelského háje na druhé straně umožní Vaší rodině trávit příjemný čas v blízkosti Vašeho domova.

Dopravní spojení je bezproblémové - tramvají jste za 15 minut na Andělu, pokud máte potřebu být ve spojení spíše s Prahou 4 či červenou trasou metra, na Budějovické je autobus č. 170, který má stanici 50 metrů od domu, za 30 minut.

Neváhejte a domluvte si prohlídku ještě dnes. Bytem Vás provede makléř z Barrandova, který to zde zná a jakékoli Vaše dotazy Vám rád zodpoví.

© 2023 Martin Prokeš

Webdesign by Lewest.cz

Napište mi