Popis nemovitosti

KATASTRÁLNÍ ÚZEMÍ: BEROUN (ZÁVODÍ)
PLOCHA POZEMKU: 1.258 m2
ZASTAVĚNÁ PLOCHA: 70 m2
UŽITNÁ PLOCHA: 120 m2
INŽENÝRSKÉ SÍTĚ: ELEKTŘINA, PLYN, VODA, KANALIZACE
HYPOTÉKA: od 11.162 Kč/měs.
CENA: 3 400 000,- Kč

 

Pokud se také díváte na ceny bytů v Praze jako na nesmyslně předražené, pak se na chvíli zastavte a dovolte si představit si bydlení v Berouně v domě za cenu bytu v Praze, kdy jste autem za 15 minut na okraji Prahy či za 30 minut na Andělu. Hromadnou dopravou jste pak na Smíchovském nádraží za 50 minut a na Hlavním nádraží za hodinu.

Samotné místo nabízí velký prostor pro Vaši tvořivost. Dům nabízí v přízemí dvě obytné místnosti, kuchyň, koupelnu a WC. V patře je jedna místnost a velký půdní prostor s oknem, z něhož je nádherný výhled přes město do dáli. Celkem se tedy dá hovořit o domu 4+1 se zahradou, která je sice hodně svažitá, ale nabízí velké možnosti tvůrčího vyžití - ať již využití svahu k výstupu z domu na horní terasu či vybudováním krásné terasovité zahrady s možností pěstování různých plodin.

Za cenu bytu 2+kk v Praze nakoupíte dům s velkým pozemekem a pokud zrekonstruujete dům ke svému obrazu, tak za cenu bytu 4+1 na pražském Barrandově (tzn. 5,5 - 6 mil.) můžete bydlet v zrekonstruovaném domku v okresním městě s perfektní dostupností do Prahy. Náklady na rekonstrukci samozřejmě mohou být vyšší v závislosti na Vaší náročnosti.

Dům je napojen na všechny sítě, vytápění je zajištěno kotlem na tuhá paliva. Lze samozřejmě nahradit kotlem na plyn.

Domluvte si prohlídku na tuto nemovitost, rád Vás zde provedu.

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište mi