Popis nemovitosti

KATASTRÁLNÍ ÚZEMÍ: BEROUN (ZÁVODÍ)
PLOCHA POZEMKU: 1.258 m2
ZASTAVĚNÁ PLOCHA: 70 m2
UŽITNÁ PLOCHA: 120 m2
INŽENÝRSKÉ SÍTĚ: ELEKTŘINA, PLYN, VODA, KANALIZACE
HYPOTÉKA: od 11.162 Kč/měs.
CENA: 3 400 000,- Kč

 

Pokud se také díváte na ceny bytů v Praze jako na nesmyslně předražené, pak se na chvíli zastavte a dovolte si představit si bydlení v Berouně v domě za cenu bytu v Praze, kdy jste autem za 15 minut na okraji Prahy či za 30 minut na Andělu. Hromadnou dopravou jste pak na Smíchovském nádraží za 50 minut a na Hlavním nádraží za hodinu.

Samotné místo nabízí velký prostor pro Vaši tvořivost. Dům nabízí v přízemí dvě obytné místnosti, kuchyň, koupelnu a WC. V patře je jedna místnost a velký půdní prostor s oknem, z něhož je nádherný výhled přes město do dáli. Celkem se tedy dá hovořit o domu 4+1 se zahradou, která je sice hodně svažitá, ale nabízí velké možnosti tvůrčího vyžití - ať již využití svahu k výstupu z domu na horní terasu či vybudováním krásné terasovité zahrady s možností pěstování různých plodin.

Za cenu bytu 2+kk v Praze nakoupíte dům s velkým pozemekem a pokud zrekonstruujete dům ke svému obrazu, tak za cenu bytu 4+1 na pražském Barrandově (tzn. 5,5 - 6 mil.) můžete bydlet v zrekonstruovaném domku v okresním městě s perfektní dostupností do Prahy. Náklady na rekonstrukci samozřejmě mohou být vyšší v závislosti na Vaší náročnosti.

Dům je napojen na vodu a elektřinu, vytápění je zajištěno kotlem na tuhá paliva. Lze samozřejmě nahradit kotlem na plyn, který je přiveden až k domu, na kanalizaci se lze připojit, aktuálně je odpad sveden do septiku.

Domluvte si prohlídku na tuto nemovitost, rád Vás zde provedu.

 

© 2023 Martin Prokeš

Webdesign by Lewest.cz

Napište mi