Popis

Město: Praha
Katastrální území: Hlubočepy
Celková plocha: 131 m2
Podlahová plocha bytu: 110 m2
Balkon: 9,4 m2
Plocha komor mimo byt: 10,7 m2
Počet parkovacích stání: 2
Počet místností 9
Počet koupelen: 2
Počet WC: 3
Podlaží: 3
Počet WC: 4
CENA: 13 500 000,- KČ

 

V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme prostorný byt s dispozicí 4+kk, užitnou plochou 110,3m2 a balkonem o velikosti 9,4m2 v nově vzniklé zástavbě projektu Kaskády Barrandov XVI společnosti FINEP. Byt se nachází ve 3. podlaží moderního bytového domu, jehož předpokládaná kolaudace bude do 30.9.2023.
Jedná se o nadstandardně prostorný byt vhodný pro větší rodiny, případně i vhodný jako investice. Byt je vybaven dvěma koupelnami s WC, přičemž do jedné je vstup přímo z ložnice. Z chodby je dále možné vstoupit na další samostatnou toaletu. Z prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem je vstup na velkorysý balkon, odkud se Vám naskytne pohled na rozlehlé okolí. Ve fotogalerii se můžete nechat inspirovat vizualizacemi, jak by Váš budoucí byt mohl být zařízen.
V ceně nemovitosti jsou zahrnuta dvě garážová stání nacházející se v 2. podzemním podlaží. Pokud Vás trápí nedostatek úložných prostor, tak s tímto bytem se již trápit nemusíte. Kromě komory, nacházející se přímo v bytě, k bytu náleží ještě další komora přímo na patře o velikosti 4m2 a zároveň prostorný sklep o velikosti 6,7m2.
V rámci nové rezidenční čtvrti vzniklo jen pár kroků od domu nové náměstí Olgy Scheinpflugové, jenž skýtá potenciál pro nové obchody a restaurace doslova na dosah ruky. V rámci zajištění dopravní dostupnosti zde byla zřízena i nová tramvajová zastávka. Zároveň se byt nachází v docházkové vzdálenosti oblíbeného Prokopského údolí vhodného na sport, procházky i další volnočasové aktivity. Celá oblast je občansky velmi dobře vybavena, je zde nespočet školek i škol, Poliklinika Barrandov se nachází pouhé dvě zastávky od bytu a v okolí je dostatek obchodů i služeb.
Předmětem prodeje je postoupení práv na koupi nemovitostí od společnosti FINEP. Uvedená cena je konečná a obsahuje jak částky zaplacené, tak částky, které bude potřeba doplatit. Při financování je potřeba počítat s vlastními prostředky ve výši 5.560.284 Kč představující postupné současnému majiteli. V případě potřeby financování zbylé částky hypotéčním úvěrem bude toto zařízeno ve spolupráci právě se společností FINEP.

Půdorysy

 

Popis standardního provedení domu a bytu

 

Použité nadstandardy

 
 

© 2023 Martin Prokeš

Webdesign by Lewest.cz

Napište mi