Popis nemovitosti

OBEC: PRAHA 5 - HOLYNĚ
KONSTRUKCE: LITÝ BETON
VELIKOST POZEMKU: 1016 m2
ZAHRADA 867 m2
UŽITNÁ PLOCHA: 250 m2
ZASTAVĚNÁ PLOCHA DOMU: 149 m2
POČET PODLAŽÍ: 2 NP
CENA: 29 990 000,- KČ

 

 

Bydlení v Praze a přitom v klidné oblasti? Na kraji přírodní rezervace Prokopské údolí v Praze 5 Holyni nabízíme k prodeji velkorysý dům 5+kk s velkou zahradou a dokonalým soukromím.

Poloha domu směrem k letišti Ruzyně je ideálním místem pro ty, kteří hledají pohodlí domova v klidné a tiché části Prahy. Lokalita je zároveň výborně napojena na dopravní infrastrukturu.

V přízemí domu je velká hala sloužící jako obývací pokoj, jídelna a kuchyně vybavená stylovou kuchyňskou linkou. Dům je postaven na půdorysu do písmene L a na zahradu vedou z jídelny a z obýváku velkoplošná francouzská okna. V přízemí se dále nachází ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC. Dalším prostorem v přízemí je pak technická místnost vyhrazená pro bojler, nářadí apod. Za domem vedle tepelného čerpadla je umístěn zahradní domek. Vedle domu jsou parkovací stání krytá skleněnou střechou.

V patře jsou tři pokoje - dvě ložnice, obývák a také šatny. Horní patro "nemá strop" a nad Vámi se klenou přímo střešní trámy. Prostor je díky tomu příjemně vzdušný a dodává místu ambientní atmosféru. V horním patře se dále nachází prostorná koupelna s vanou a WC, světlo dovnitř prochází vikýřovým a střešním oknem.

Vytápění je kompletně v celém domě realizováno podlahovým topením, které je napojeno na tepelné čerpadlo. V celém domě tedy nenajdete jediný radiátor. Přitápět lze také designovou krbovou vložkou v obývacím pokoji, která dělá prostředí obývacího prostoru ještě příjemnějším.

Holyně je okrajová část Prahy, která si stále zachovává vesnický ráz, přičemž nedávno byla zprovozněna tramvajová trať do horní části Holyně. Tam také v současné době probíhá výstavba supermarketu Kaufland.

Spodní část Holyně si však nadále žije nerušeným, vlastním stylem života.

Nemovitost se nachází na samém konci ulice, z druhé strany pak začíná zmíněné Prokopské údolí.

Ještě důležitá věc na závěr - majitel nyní připravuje částečnou rekonstrukci domu včetně koupelen. V současné době je možné jednat o prodeji nemovitosti i za cenu "před rekonstrukcí".

© 2023 Martin Prokeš

Webdesign by Lewest.cz

Napište mi