Popis nemovitosti

OBEC: PRAHA 5 - HOLYNĚ
KONSTRUKCE: LITÝ BETON
VELIKOST POZEMKU: 1016 m2
ZAHRADA 867 m2
UŽITNÁ PLOCHA: 250 m2
ZASTAVĚNÁ PLOCHA DOMU: 149 m2
POČET PODLAŽÍ: 2 NP

 

Videoprohlídka

Více »
 
 

Bydlení v Praze a přitom v klidné oblasti? Na kraji přírodní rezervace Prokopské údolí v Praze 5 Holyni nabízíme k prodeji velkorysý dům 5+kk s velkou zahradou ve slepé ulici, za níž již začíná Prokopské údolí. Je zde tedy naprostý klid.

V přízemí domu je velká hala sloužící jako obývací pokoj, jídelna a kuchyně vybavená stylovou kuchyňskou linkou. Dům je postaven na půdorysu do písmene L a na zahradu vedou z jídelny a z obýváku velkoplošná francouzská okna. V přízemí se dále nachází ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC. Dalším prostorem v přízemí je pak technická místnost vyhrazená pro bojler, nářadí apod. Za domem vedle tepelného čerpadla je umístěn zahradní domek. Vedle domu jsou parkovací stání krytá skleněnou střechou.

V patře jsou tři pokoje - dvě ložnice, obývák a také šatna. Horní patro nemá strop a nad Vámi se klenou přímo střešní trámy. Prostor je díky tomu příjemně vzdušný a dodává místu ambientní atmosféru. V horním patře se dále nachází prostorná koupelna s vanou a WC, světlo dovnitř prochází vikýřovým a střešním oknem.

Vytápění je kompletně v celém domě realizováno podlahovým topením, které je napojeno na tepelné čerpadlo. V celém domě tedy nenajdete jediný radiátor. Přitápět lze také designovou krbovou vložkou v obývacím pokoji, která dělá prostředí obývacího prostoru ještě příjemnějším.

Poloha domu směrem k letišti Ruzyně je ideálním místem pro ty, kteří hledají pohodlí domova v klidné a tiché části Prahy. Místo je díky své poloze skvěle napojeno na dopravní infrastrukturu. Holyně je okrajová část Prahy, která si stále zachovává vesnický ráz, přičemž zde byla nedávno zprovozněna tramvajová trať do horní části Holyně. Tam také v současné době probíhá výstavba supermarketu Kaufland.

Spodní část Holyně si však nadále žije nerušeným, vlastním stylem života.

Domluvte si prohlídku a makléř Vás rád celou nemovitostí provede a zodpoví Vaše otázky.

 

© 2023 Martin Prokeš

Webdesign by Lewest.cz

Napište mi