Popis nemovitosti

OBEC: ŠKRDLOVICE
STAVBA: CIHLOVÁ
STAV: DOBRÝ
VELIKOST POZEMKU: 893 m2
ZAHRADA 742 m2
OBYTNÁ PLOCHA: 260 m2
CELKOVÁ PLOCHA DOMU: 400 m2
POČET PODLAŽÍ: 3 NP a 1 PP
CENA: 5 990 000,- KČ

 

Videoprohlídka

 
 

Pokud hledáte dům pro velkou rodinu, případně pokud chcete bydlet a zároveň ve svém domě pronajímat v turisticky atraktivní lokalitě část domu, tato nabídka může být Vaše volba. Celkově podsklepený dům se třemi nadzemními podlažími nabízí opravdu velkorysé prostory. První dvě patra nabízí plnohodnotné dva byty 2+1, v podkroví jsou dva pokoje, přičemž tyto podkrovní pokoje mají přístupnou koupelnu s WC ve druhém podlaží. Každé nadzemní podlaží tedy má svou koupelnu a WC. V suterénu je prádelna s vanou, je zde možnost zřídit kuchyni pro přípravu jídel na venkovní posezení - voda a odpady zde jsou.

Voda je z obecního vodovodu, odpady jsou odváděny do kanalizace. Topení je zajišťováno plynovým kotlem. Topný systém lze napojit i na kotel na tuhá paliva, komíny na to připravené jsou - v minulosti se takto v domě topilo.

Zahrada je velká tak akorát a nabízí rozmanité možnosti - pěstování rostlin, zeleniny, ovoce na straně jedné a odpočinku na straně druhé. Milovníci pěstění vlastních plodin ocení skleník v zadní části zahrady, který je navíc skrytý tak, že nenarušuje celkový dojem ze zahrady. Zároveň můžete posedět s přáteli v zahradním altánku.

Škrdlovice jsou v těsné blízkosti rybníka Velké Dářko a rozsáhlých přírodních rašelinišť, což je turisticky atraktivní lokalita, především v letních měsících. V zimních měsících sem jezdí turisté na lyžařské běžecké trasy, navíc lze odtud jezdit na sjezdovku do nedalekého Nového města, kam je to autem 20 minut.

Ať už tedy hledáte bydlení pro svoji rodinu nebo na podnikání, tato nemovitost může splnit Vaše očekávání. Chcete-li si domluvit prohlídku, neváhejte mne kontaktovat.

 

© 2023 Martin Prokeš

Webdesign by Lewest.cz

Napište mi