Technický průkaz nemovitosti

Na celý dům byl zpracován certifikát nemovitosti od renomovaní společnosti Comfort Space. Zájemcům o prohlídku bude samozřejmě tento "technický průkaz nemovitosti" předán. Pokud máte již nyní velkou potřebu vidět technický a energetický průkaz, napište mi na martin.prokes@re-max.cz .

 

Popis

Město: Praha
Katastrální území: Stodůlky
Užitná plocha: 412 m2
Zahrada: 599 m2
Pozemek celkem: 876 m2
Počet podlaží: 4
Počet kuchyní: 2
Počet ložnic: 5
Počet obýváků a krbů: 2
Počet parkovacích míst: 4
Počet koupelen: 3
Počet WC: 4
Počet balkonů/teras: 4
CENA: 28 500 000,- KČ

 

Tato vila je pro ty z Vás, kdo očekáváte od života prvotřídní standard, hodně prostoru a zároveň nemáte zapotřebí každému dokazovat, jak velký máte dům. Stačí, že to víte vy.

Z ulice to vypadá jako bungalov s malým podkrovím. Ale v domě jsou 3 bytové jednotky ve čtyřech podlažích - každá s vlastním vstupem ze zahrady, ale zároveň jsou všechny vnitřním schodištěm propojeny. Bydlet zde může velká rodina, dvě nebo i tři generace jedné rodiny, případně zde můžete bydlet s rodinou a jednu jednotku pronajímat. Do garáže se vejdou dvě auta (stály zde i dvě velká SUV vedle sebe), na zahradu je pak možné vjet se dvěma auty za sebe. Celkem tedy bez problémů můžete mít zaparkovaná 4 auta na svém pozemku.

Užitná plocha domu je 412 m2, zahrada pak nabízí 599 m2. Na hranici pozemku protéká v kamenném korytu potůček, takže zde máte příjemnou zvukovou kulisu tekoucí vody. Toto je exkluzivní nemovitost a pokud se člověk pro takovýto dům rozhodne, musí znát o něm co nejvíce informací. Proto jsme připravili technický průkaz nemovitosti, abyste věděli, že na Vás ze skříně nevypadne nějaký kostlivec.

Projděte si zatím tento dům a zahradu online v klidu domova. Pokud se pro tuto výjimečnou nemovitost opravdu nadchnete, tak zavolejte či napište makléři. Martin Prokeš - kontakt

© 2023 Martin Prokeš

Webdesign by Lewest.cz

Napište mi