Popis nemovitosti

KATASTRÁLNÍ ÚZEMÍ: KARLÍN
STAVBA: CIHLOVÁ
STAV: VELMI DOBRÝ
VLASTNICTVÍ: DRUŽSTEVNÍ
PLOCHA BYTU Č. 15 95 m2
PLOCHA BYTU Č. 16 95 m2
PLOCHA OBOU BYTŮ: 200 m2
PODLAŽÍ: 4.NP
VÝTAH: ANO
CENA: 17.200.000,- KČ
ANUITA: 3.200.000,- KČ

 

Popis

Představuji Vám unikátní nabídku prodeje dvou bytů (byt č. 15 3+1 a byt č. 16 3+kk) v sousedství na jednom patře. Pokud hledáte dvougenerační bydlení pro sebe a své rodiče či děti, je toto nabídka právě pro Vás.

Pokud chcete mít jeden obrovský byt, pak Vás bude zajímat, že je vytvořen projekt na sloučení obou bytů do jednoho velkého bytu – bez zásadních bouracích prací. Vznikl by tak byt 5+kk - 190 m2 podlahové plochy + terasa 25 m2 – ze zasklené lodžie by měla vzniknout krásná zimní zahrada propojená s bytem.

Oba byty prošly rekonstrukcí, přičemž se investovalo do rozvodů elektřiny, vody, odpadu, byly kompletně předělány koupelny a toalety. Oba byty mají etážové topení; byt č. 15 má elektrický kotel, byt č. 16 má plynový kotel, v koupelně je podlahové topení napojené na centrální vytápěcí systém bytu.

Oba byty jsou v dužstením vlastnictví s celkovou výší nesplacené anuity 3.200.000 Kč.

Detailní popisy obou bytů naleznete na konci této stránky nebo kliknutím na tyto odkazy:

Byt č. 15

Byt č. 16

Studie na spojení bytů

půdorys

 
 

Byt č. 15

Byt 3+1 se vstupem z pavlače, která zároveň obyvatelům bytu slouží jako místo k posezení u kávy.

V bytě byly nově udělány elektrické rozvody (měď), voda a odpad (plast). Je zde nové etážové topení napojené na elektrický kotel. Na chodbě je přípojka plynu, v případě potřeby je tak možné plyn opětovně do bytu zavést.

V kuchyni, do které se vchází ze zádveří, je plovoucí podlaha. V obýváku a v sousední ložnici je natažen nový koberec, v druhé ložnici jsou parkety. V koupelně se sprchovým koutem a na WC je dlažba.

Byt je plně zařízen a to včetně nádobí. Pořizovací hodnota nábytku a veškerého vybavení v bytě je cca 250.000,-Kč. Vše je součástí prodeje. V jedné z ložnic je i patro na spaní, též v bytě zůstává a je součástí ceny.

Anuita na byt je cca 1.600.000 Kč.

  

Byt č. 16

Byt 3+kk, do něhož se vchází z pavlače, přičemž byt je na konci této pavlače; ta je zasklená takže slouží zároveň i jako terasa pro obyvatele bytu.

Tento byt je aktuálně podnajat za nájemné 31.000 Kč + poplatky. Byt je tedy možné pojmout i jako investici s tím, že máte okamžitě spolehlivého podnájemce. Pokud však byt chcete pro vlastní bydlení, bude byt pro Vás uvolněn.

V bytě jsou nová vysoce kvalitní špaletová okna (v hodnotě cca 250.000 Kč) se všemi moderními těsnícími prvky a s izolačním dvojsklem. Byt je tak skvěle tepelně i hlukově izolován.

Při rekonstrukci byly zavedeny nové rozvody vody a odpadu (plast), elektřina (měď), plyn, komín, plynový kotel, v koupelně je podlahové topení napojené na centrální vytápěcí systém bytu. Zároveň byly při rekonstrukci instalovány i nové vstupní a interiérové dveře.

Použity byly exkluzivní materiály – podlahy Kronoswiss, masivní dubový nábytek, italská svítidla, skleněné italské obklady a dlažby z LOS KACHLOS, instalační systém Geberit pro závěsné WC.

Hlavní ložnice je vybavena obrovskou oddělenou pánskou a dámskou šatnou na míru nabízející dostatečné množství přehledného úložného prostoru a také pracovním koutem.

Dětský pokojíček nadchne Vaše děti dvoupostelí se skluzavkou. Je také vybaven krásnou dětskou šatní skříní na míru s dostatečným množstvím úložného prostoru.

Byt je plně zařízen a to vč. nádobí. Pořizovací hodnota nábytku a veškerého vybavení v bytě je cca 800.000,-Kč. Vše je součástí prodeje.

Anuita na byt je cca 1.600.000 Kč.

© 2023 Martin Prokeš

Webdesign by Lewest.cz

Napište mi