Nechte si vytvořit stránku Vaší nemovitosti

Co přináší tato služba prodávajícím? Umožňuje propagovat nemovitost další cestou než jen na realitních serverech. Podporou např. placené propagace na sociálních sítích nebo PPC reklamy ve vyhledávačích se zvýší dosah inzerátu. A návštěvník mimo jiné neodchází jedním klikem na jinou nemovitost.

 
Byt Wassermannova

www.martin-prokes.cz/byt-wassermannova.html

Byt v zatepleném a hezky udržovaném panelovém domě ve 3. nadzemním podlaží (2. patře) ve Wassermannově ulici na Barrandově. Skýtá prostor pro Vaši tvořivost. Vytvořte si bydlení snů...

Stránka nemovitosti
Byt 3+kk Voskovcova pronájem

www.martin-prokes.cz/byt-3kk-voskovcova-pronajem.html

Byt 3+kk v obytném komplexu Kaskády I na Barrandově. Byt disponuje velkou terasou 46 m2, kde můžete Vašim dětem dopřát prostor ke hraní si venku, ikdyž se musíte zrovna starat o domácnost...

Stránka nemovitosti
Dům Beroun Pražská

www.dum-beroun.cz

Za cenu bytu 2+kk v Praze nakoupíte dům s velkým pozemkem a pokud zrekonstruujete dům ke svému obrazu, tak za cenu bytu 4+1 na pražském Barrandově (tzn. 5,5 - 6 mil.) můžete bydlet v zrekonstruovaném domku v okresním městě s perfektní dostupností do Prahy.

Stránka nemovitosti
 
Byt Milíčovský háj

www.byt-milicovsky-haj.cz

Kousek od Milíčovského lesa a rybníků se nachází byt, který Vám chci touto prezentací představit. Jedná se o byt 3+kk s balkonem a sklepem v projektu Milíčovský háj z roku 2016.

Stránka nemovitosti
Byt Kaskády II

www.byt-kaskady.cz

V projektu Kaskády II nabízíme exkluzivně útulný byt 2+kk o velikosti 45 m2, s balkonem 5 m2 a se zamykatelnou garáží, která se nachází v suterénu domu několik kroků od výtahu.

Stránka nemovitosti
Pozemek Beroun

www.pozemek-beroun.cz

Exkluzivně nabízíme pozemek na krásném místě s výhledem na město na kraji lesa v ulici Pod Šibencem v Berouně - Závodí. Na autobus do Prahy nebo do centra je to pěšky 6 minut.

Stránka nemovitosti
 

© 2023 Martin Prokeš

Webdesign by Lewest.cz

Napište mi